Alicja Po Drugiej Stronie Lustra

Tradycyjnie od lat przygotowujemy dla dzieci oraz rodziców specjalne widowiska z okazji tradycyjnego MIKOŁAJA. Współpracując z najlepszymi teatrami staramy się tak dobierać repertuar, aby nasi widzowie mogli za każdym razem uczestniczyć w innej oryginalnej inscenizacji klasycznych bajek i opowieści. Tym razem chcemy zaproponować naszym widzom spektakl „ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA” – czyli dalszy ciąg przygód Alicji, bohaterki książek Lewisa Carrolla . Nasi widzowie będą mieli okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji. Świat po drugiej stronie lustra zamieszkują niezwykłe postaci, będące wynaturzonym uosobieniem postaw, z którymi dziecko musi nauczyć się konfrontować. Spotkania z nimi zmuszają dziewczynkę do udzielenia sobie odpowiedzi na pytanie „kim jestem?”. Pełen humoru spektakl, operując środkami teatru formy, oddaje niezwykłość świata wykreowanego przez Lewisa Carrolla. Do wizyty po drugiej stronie lustra zachęcamy również dorosłych, dla których będzie ona szansą na powrót do czasów dzieciństwa. Czas trwania spektaklu 60 min. Po spektaklu chcemy umożliwić najmłodszym widzom spotkanie z Mikołajem i Śnieżynkami , a także obdarować specjalnie przygotowanymi z tej okazji upominkami w formie słodyczy (koszt upominków wliczony w cenę biletu).

Uwaga atrakcyjne rabaty! Jeżeli chcecie Państwo kupić bilet z rabatem prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie go do nas.

Uwaga: Dla osób kupujących od 2 szt. do 4 przysługuje  10% rabatu, powyżej 4 szt . biletów przysługuje  15 % rabatu. Aby uzyskać zniżkę i dokonać zakupu biletów należy wysłać do nas wiadomość mailową z wyborem sektorów cenowych lub zadzwonić pod numer 504 131 905 w celu dokonania rezerwacji. 

Formularz zamówienia biletów