FISZ EMADE

FISZ EMADE TWORZYWO

Uwaga! Nowy termin koncertu 

4 października 2020 godz. 18;00 

Sala Filharmonii Świętokrzyskiej, bilety zakupione na poprzedni termin zachowują ważność.


KONCERT FISZ EMADE TWORZYWO

 

Wydarzenie z dnia 17 maja 2020 tytuł Fisz Emade Tworzywo zostaje przeniesione na dzień 4 października 2020 r. Sala Filharmonii Świętokrzyskiej Kielce godz.18:00

Zakupione bilety na termin 17 maja zachowują ważność.

Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu można przesłać na adres kielce@prom-art.pl, do dnia 28 maja 2020 r. W późniejszym czasie, zwroty nie będą honorowane. W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie danych podanych podczas zakupu: imię i nazwisko oraz  adres e-mail. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania umowy. [Art. 15zp ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.

Uwaga! Formularz żądania zwrotu dostępny na www.promartkielce.pl w zakładce FISZ EMADE

 

                                                                                                                                     PROM-ART

                                                                                                                                Leszek Janiszewski

FISZ EMADE TWORZYWO Kielce 4 października Sala koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej

Po sukcesach ostatnich projektów, FISZ EMADE TWORZYWO powraca z nowym albumem „Radar”. 

Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem; zarówno klasyczną  Americaną jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem. 

Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to  „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.

Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Album jest dostępny w sprzedaży od 8 marca 2019r. a singlem promującym jest utwór „Dwa Ognie” który zadebiutował na podium listy przebojów radiowej Trójki.