fbpx

Uwaga: Dla osób kupujących powyżej 4 szt . biletów przysługuje  10 % rabatu. Aby uzyskać zniżkę i dokonać zakupu biletów należy wysłać do nas wiadomość mailową z wyborem sektorów cenowych lub zadzwonić pod numer 504 131 905 w celu dokonania rezerwacji. 

Formularz zamówienia biletów na dole strony.

Adres e-mail: kielce@prom-art.pl

Sektory i ceny biletów: Parter, Amfiteatr, Loże - 165 zł
Balkon od I do V - 140 zł, Balkon od VI do VIII 120 zł

 

Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat wielu nagród publiczności – m.in. Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca przebojów: Imię deszczu, Niecierpliwi, Prawie do nieba, Chodź, przytul, przebacz, Rysowane Tobie, czy Śniadanie do łóżka. Niedawno ukazała się koncertowa płyta Artysty, będąca zapisem jubileuszowej trasy z okazji 25-lecia. Album 25+ promują single Czekając na sobotę i Słowa.

 

W kolejnym sezonie artystycznym zapraszamy na koncerty złożone z samych największych przebojów wokalisty! Nie zabraknie zatem utworów z repertuaru zespołu Mafia, którego Andrzej Piaseczny był frontmanem, tych nagranych we współpracy z Robertem Chojnackim i Sewerynem Krajewskim, jak również w pełni solowych przebojów. Po prostu THE BEST!

Formularz zamówienia biletów